icon
BLAZING FAST ! PURCHASE THIS INCREDIBLE THEME NOW FOR THE SUCCESS OF YOUR BUSINESS !

Rekrutacja na stanowisko

Creative Strategist

Rodzaj pracy

Pełny etat

Wynagrodzenie

14 300 - 16 800 PLN brutto

Tryb pracy

Hybrydowa/Zdalna

O nas

Pracując z Mother’s Protect stajesz się częścią aktywnej rewolucji światopoglądowej w temacie wpływu roślin na ludzkie zdrowie. 

Jesteśmy pierwszym i najstarszym producentem adaptogenów w Polsce. Nasze preparaty realnie usprawniają życie setek tysięcy osób od 2017 roku. To nie tylko biznes, ale również misja.

O pracy jako CS

Szukamy twórczej osoby (ze szczyptą umiejętności przywódczych), która będzie sterować zespołem tworzącym adsy/reklamy i krótkie formy video na potrzeby Facebooka, Instagrama, TikToka i Google/Youtube. 

Nazwijmy to połączeniem:

  • marketera – ponieważ musisz rozumieć rynek i narzędzia, mieć wizję i pomysł na kampanie reklamowe, umieć w research, mieć trochę pojęcia o wszystkim, co dotyczy digital marketingu

  • copywritera – chociaż nie będziesz musiał_a pisać reklam samodzielnie (chyba, że czujesz flow), jednak, jak twierdzi jedna z ksiąg religijnych “na początku było słowo” i musisz czuć ten temat intuicyjnie i rozumieć jego wagę

  • graphic designera – musisz mieć wysoko rozwinięte poczucie estetyki

  • project managera – dajesz pomysł i wyznaczasz kierunek, po czym realizujesz go przy dodatkowym wsparciu 5-ciu osób: wideo edytora, graphic designera, copywritera, media buyera i influencer managera.

Zdajemy sobie sprawę, że obecnie jest bardzo mało ogłoszeń na identyczne stanowisko, dlatego oferujemy pełne wsparcie/edukację/szkolenie na start.

Dla kogo będzie to wymarzona praca

Naszym zdaniem odnajdziesz się w tej robocie, jeżeli masz doświadczenie jako marketer, copywriter kreatywny, media buyer lub project manager z zacięciem marketingowym, ale:

  1. chcesz ukonstytuować trochę zakres obowiązków, nie dotykać 100 tematów, projektów lub klientów na raz, tylko skupić się na jednym obszarze o bardzo dużym impakcie

  2. lubisz i rozumiesz połączenie performance marketingu z brandingiem w kontekście marek ecommerce DTC

  3. masz kreatywny, elastyczny, wielowątkowy procesor w głowie, dzięki któremu non stop tworzysz nową i udoskonaloną rzeczywistość

  4. lubisz social media i rozumiesz ekosystemy każdego z głównych graczy

  5. rozumiesz potencjał strategii omnichannel i chętnie zagrasz strategicznie do obu bramek: ruchu organicznego i płatnego.

  6. potrafisz dowieźć finalny produkt

 Szukamy osób z doświadczeniem i/lub pasją do szeroko pojętej reklamy, które dodatkowo lubią branżę Health & Beauty.

Magiczne słowo – adaptogeny 🔮 

Przejrzyj naszą bibliotekę reklam i rozeznaj się w temacie. Jeżeli widzisz w swojej głowie co najmniej kilka pomysłów na usprawnienie tej gałęzi naszej działalności, to nie możemy się doczekać, aż zderzymy się umysłami i razem stworzymy coś ciekawego.

Podrzucamy kilka dotychczasowych kreacji dla przykładu:

https://youtu.be/af3Fju7BBl0

https://youtu.be/wvHhtGsK1EY

https://youtu.be/IczquTT1Qq8

https://youtu.be/qKWrysMBOus

Czego nie wymagamy

Nie będziesz musiał_a zajmować się innymi gałęziami marketingu, typu sms/email, influ, itp

Co oferujemy

Jeżeli czujesz nasz brand, na sam widok masz pomysł na jego rozwój i ochotę stać się bardzo ważną częścią tej idei, to obiecujemy, że zrobimy wszystko, abyś nie czuł_a, że przychodzisz do pracy tylko po pieniądze.

Wybór formy zatrudnienia, dobre hajsy, możliwość pracy zdalnej, itp. – to są oczywiste kwestie.

Oferujemy dostęp do najlepszych kursów branżowych.

Oczywiście płatny urlop wypoczynkowy przy wyborze formy zatrudnienia B2B.

Kultura firmy

Zdrowy styl życia, naturalne zdrowie, medytacja, samodoskonalenie, poznawanie ludzkiej natury, itp. – to na pewno duża część fundamentów naszej firmy.

Z drugiej strony profesjonalizm, dyscyplina, pracowitość, miłość do designu i digital marketingu.

Znaczna przewaga kobiet, chociaż nie brakuje też męskiej energii. Bardzo niska rotacja współpracowników, stawiamy na wieloletnie relacje.

Elastyczne godziny pracy, swobodne podejście do pracy zdalnej (mamy kilka młodych mam i chronotypowych wilków), brak dresscode i płaska struktura decyzyjna.

Ego zostawiamy za drzwiami wejściowymi.

Wynagrodzenie

14 300 – 16 800 PLN Brutto miesięcznie na UoP 

14 300 – 16 800 PLN Netto miesięcznie na B2B

Tryb pracy

Praca w trybie hybrydowym lub w pełni zdalnym (po uprzedniej integracji z zespołem w naszym biurze 😉