adaptogeny-baner

Adaptogeny

Moc i energia
z roślin

Najskuteczniejsze rośliny w dziejach ludzkości.

DARMOWA DOSTAWA wszystkich adaptogenów

Siła płynie z natury

Moc i energia zaklęta w roślinach.

adaptogeny

Adaptogeny to rośliny o wyjątkowych właściwościach. Właściwie wykonane ekstrakty z tych ziół mają bardzo szerokie działanie, zaczynając od przywracania prawidłowej równowagi organizmu, aż do dostarczania energii potrzebnej do sprawnego radzenia sobie z codziennym stresem.

Dobierz odpowiedni adaptogen dla siebie. Wykonaj szybki test.

Wiedza o adaptogenach

adaptogeny

Informacje o właściwościach poszczególnych adaptogenów znajdziesz w opisach produktów i na naszym blogu.

Informacje ogólne, na temat historii adaptogenów i wyników badań naukowych, znajdziesz klikając w poniższy przycisk.

Opinie

adaptogeny

Niemalże codziennie napływają do nas opinie na temat działania naszych produktów. Ogromnie dziękujemy!

 • Ashwagandha
   5 out of 5

  (zweryfikowany klient)

  Potwierdzam działanie Ashwa, uspokojenie brak nerw o głupoty i taki ogólny spokój ale bez jakiegoś przymulenia. Cała noc bez pobudek bez myślenia planowania po nocach tylko spokój i sen. Polecam !!!

 • Różeniec Górski
   5 out of 5

  (zweryfikowany klient)

  Jestem zachwycona efektami działania Różeńca. Mam 33 lata i wykonuję stresującą pracę w korporacji. Długie godziny pracy odbierały mi dotychczas całą energię do życia. Już po dwóch dniach stosowania budzę się rano wypoczęta i gotowa do działania, jestem w stanie działać na pełnych obrotach od 8 do 21 bez poczucie zmęczenia spowodowanego stresem. Jestem bardziej odporna na sytuacje stresujące. Dodatkowo uregulował mi się apetyt i jem mniej i szybciej jestem syta będąc na diecie. Polecam ten produkt wszystkim znajomym i rodzinie.

 • Królowa
   5 out of 5

  (zweryfikowany klient)

  Po zastosowaniu Królowej dostałam miesiączki w terminie (do tej pory okres spóźniał się co najmniej 10 dni). Ból menstruacyjny znacznie mniejszy Dodatkowy efekt: lepsze samopoczucie mniejsze zestresowanie.

 • Czarodziej
   5 out of 5

  (zweryfikowany klient)

  Zużyłam już 2 buteleczki Czarodzieja i zamawiam kolejna- jego działanie jest naprawdę mega! Oprócz ogólnej poprawy samopoczucia i wzrostu energii, w kolejnym miesiącu stosowania zauważyłam ze czas snu skrócił się z 8 do 7 godz- budzę się samowolnie, wypoczęta i gotowa do działania. Dodatkowo Czarodziej redukuje apetyt- u mnie delikatnie- 1kg. Mimo, ze nie jestem na etapie „odchudzania”, to nie mam nic przeciwko zmniejszonemu zapotrzebowaniu na słodycze. Naprawdę polecam! Maja

 • Czarodziej
   5 out of 5

  (zweryfikowany klient)

  Jestem mile zskoczony z szybkości i efektywności działania. Dodaje energii i siły do dzialania. O wiele lepiej niz kilka filiżanek kawy. Pozdrawiam

 • Królowa
   5 out of 5

  (zweryfikowany klient)

  Po 3-4 dniach stosowania nagle poczułam przypływ siły. Nie byłam już ciągle zmęczona. Wysprzatalam dom przed świętami w dwa dni co wcześniej było dla mnie nieosiągalne wogole, bo ciągle byłam zmęczona. Uspokoiłam się też. Nie jestem juz tak nerwowa jak byłam. Mam siłę zaczynać nowe projekty i nowe wyzwania. Cudowny płyn.

 • Czarodziej
   5 out of 5

  (zweryfikowany klient)

  Czarodziej działa na mnie rewelacyjnie ale tylko przy 15 kroplach. Przy dawce 20 kropli czuję się przymulony. Działanie zgodne z opisem . Polecam

 • Ashwagandha
   5 out of 5

  (zweryfikowany klient)

  Żałuję, że wcześniej nie udało mi się trafić na ashwagande. Tak diametralnie poprawiła mi się jakość życia, że nie wyobrażam sobie już funkcjonowania bez jej wsparcia. Do rzeczy: w sytuacjach nerwowych pomaga mi zachować spokój. Wspomaga działania umysłowe i fizyczne. Po raz pierwszy od ponad 10 lat (!!!) kładę się spać i budzę rano wypoczęta. I jeszcze jedna, bardzo ważna kwestia: cierpię na niedoczynność tarczycy i po miesiącu użytkownika wskaźnik TSH znacząco mi spadł. Wiele osób z mojego najbliższego otoczenia zaczęło już stosować adaptogeny widząc efekty ich działania na moim przykładzie. Szczerze wszystkim polecam!!!

 • Ashwagandha
   5 out of 5

  (zweryfikowany klient)

  W przypadku braku energii Ashwaganda sprawdza się super - daje kopa.

 • Ashwagandha
   4 out of 5

  (zweryfikowany klient)

  Ashwaganda działa wyciszająco na ciało i umysł. Po dłuższym spożywaniu tego adaotogenu mniej się denerwuję i trudne sytuacje nie są już tak stresujące. Polecam

 • Więcej opinii znajdziesz na stronach konkretnego produktu.

  Opinie mogą dodawać jedynie zweryfikowani klienci.
  Jeśli chcesz ocenić produkt, dokonaj zakupu.

  Jesteś już naszym klientem? Zaloguj się, aby ocenić preparat.

  Zamieszczone powyżej opinie pochodzą od klientów. Mother’s Protect nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
    Opinie nie powinny być traktowane jako porada medyczna.