test na adaptogeny

Autorski test opracowany przez psychodietetyków i twórców Mother's Protect

Czy każdy adaptogen działa tak samo?

Ludzki organizm posiada ogromny potencjał. Adaptogeny pomagają go wydobyć i utrzymać.

Jeśli pierwszy raz masz styczność z roślinami adaptogennymi, koniecznie kliknij tutaj, aby zapoznać się z podstawowymi informacjami na temat tej grupy roślin.

W przypadku gdy jest to Twoje kolejne spotkanie z adaptogenami, ale jeszcze nie miałeś okazji ich wypróbować, to pewnie przeszło Ci już przez myśl, aby dodać je do diety i sprawdzić o co tyle krzyku.

Jednakże niezależnie od tego czy suplementowałeś wcześniej adaptogeny czy nie, to warto odpowiedzieć sobie na pytanie:

Który z tych suplementów jest dla mnie odpowiedni?

Pomimo wielu podobnych właściwości, każdy adaptogen zapewnia nieco inne rezultaty.

Zanim więc zdecydujesz się na wejście do elitarnego świata adaptogenów, musisz wiedzieć od czego zacząć.

Możesz oczywiście wypróbować wszystkich, miesiąc po miesiącu, by ostatecznie sprawdzić, który z nich jest stworzony dla Ciebie i Twojego żywienia. Taka metoda jest bez wątpienia najbardziej skuteczna, ale może okazać się niepraktyczna ze względu na czas trwania całego procesu, i przeznaczone na niego środki. Pamiętaj też, aby nie łączyć adaptogenów – nie przyjmować kilku na raz.

Z tego właśnie względu wyszliśmy na przeciw Waszym oczekiwaniom i zaprojektowaliśmy pierwszy na świecie test, który pomoże Ci dopasować odpowiedni adaptogen.

Jak to zrobiliśmy?

Wzięliśmy pod uwagę wszystkie pytania, które każdego dnia spływają na naszą skrzynkę mailową. (za co serdecznie dziękujemy – jest nam niezmiernie miło, że darzycie nas takim zaufaniem 🙂 ) oraz nasze ogromne doświadczenie w dziedzinie adaptogenów.

Dzięki temu po kilku miesiącach ciężkiej pracy udało nam się stworzyć to wspaniałe i przydatne narzędzie.

Jak dotąd test rozwiązało już ponad 150 000 osób.

Dołącz do tej licznej grupy i poświęć teraz około 3 minuty na rozwiązanie testu, który zaproponuje odpowiedź na pytanie “który z adaptogenów będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni?”

… Jednakże biorąc pod uwagę sposób w jaki działają te substancje, można śmiało sformułować to pytanie w inny, następujący sposób:

“Czego potrzebujesz w danej chwili, aby wspomóc swoje samopoczucie i komfort swojego życia?”

*Pamiętaj, że test jest jedynie sugestią. Aby mieć 100% pewności co do tego, który adaptogen będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni, warto skonsultować się z lekarzem lub naturopatą.