test na adaptogeny

Autorski test opracowany przez psychodietetyków i twórców Mother's Protect

* Jeśli po kliknięciu „Zacznij test” nie widzisz pytania lub wyniku testu, przewiń do góry 

Czy każdy adaptogen działa tak samo?

Adaptogeny zalicza się powszechnie do suplementów diety, jednak warto przyszykować dla nich osobną półkę, gdyż nie działają one tak jak reszta preparatów wspomagających ludzki organizm.

Jeśli pierwszy raz masz styczność z roślinami adaptogennymi, koniecznie kliknij tutaj, aby zapoznać się z podstawowymi informacjami na temat tej unikalnej grupy roślin.

W przypadku gdy jest to Twoje kolejne spotkanie z adaptogenami, ale jeszcze nie miałeś okazji ich wypróbować, to pewnie przeszło Ci już przez myśl, aby zaryzykować i sprawdzić o co tyle krzyku.

Jednakże niezależnie od tego czy zażywałeś wcześniej adaptogeny czy nie, to warto odpowiedzieć sobie na pytanie:

Który z tych suplementów jest dla mnie odpowiedni?

Faktem jest, że każdy z nich działa inaczej, posiada unikalne dla siebie właściwości i pomimo wspólnych mianowników, każdy adaptogen ma swoją supermoc.

Zanim więc zdecydujesz się na wejście do elitarnego świata adaptogenów, musisz wiedzieć od czego zacząć.

Możesz oczywiście wypróbować wszystkich, miesiąc po miesiącu, by ostatecznie sprawdzić na sobie, który z nich jest dla Ciebie stworzony. Taka metoda jest bez wątpienia najbardziej skuteczna, ale może okazać się niepraktyczna ze względu na czas trwania całego procesu, i przeznaczone na niego środki. (pamiętaj, aby nie łączyć adaptogenów – nie przyjmować kilku na raz)

Z tego właśnie względu wyszliśmy na przeciw Waszym oczekiwaniom i zaprojektowaliśmy pierwszy na świecie test, który pozwoli Ci dopasować do siebie odpowiedni adaptogen.

Jak to zrobiliśmy?

Wzięliśmy pod uwagę wszystkie pytania, które każdego dnia spływają na naszą skrzynkę mailową. (za co serdecznie dziękujemy – jest nam niezmiernie miło, że darzycie nas takim zaufaniem 🙂 ) oraz nasze ogromne doświadczenie w dziedzinie adaptogenów.

Połączyliśmy to z unikalnymi właściwościami tych unikalnych roślin i tak oto po kilku miesiącach ciężkiej pracy udało nam się ukończyć to wspaniałe i przydatne narzędzie.

Jak dotąd test rozwiązało już ponad 150 000 osób. (stan na listopad 2020)

Dołącz do tej licznej grupy i poświęć teraz około 3 minuty na rozwiązanie testu, który odpowie na pytanie, który z adaptogenów będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni?

… Aczkolwiek biorąc pod uwagę sposób w jaki działają te substancje, można śmiało sformułować to pytanie w inny, następujący sposób:

Czego potrzebujesz w danej chwili, aby poprawić swoje samopoczucie i komfort swojego życia?

*Pamiętaj, że test jest jedynie sugestią. Aby mieć 100% pewność co do tego, który adaptogen będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni, warto skonsultować się z lekarzem lub naturopatą.